با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان: مشارکت مردم در مدرسه سازی با بسته تحولی آجر به آجر

فریدالدین عبدیزدان : با کمکهای مردم استان اصفهان در ایام محرم و صفر تصمیم داریم ساخت پروژه مدرسه دو کلاسه را در یکی از مناطق محروم شروع کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و هشتمین روزاز مهر ماه  99 جلسه ویدیوکنفرانس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی با کارشناسان نواحی و مناطق با حضور فریدالدین عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، محسن ژیان پور رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش و مقصودی مدیر روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان برگزار شد .


 در این جلسه، عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، ضمن تشکر از تلاشهای همکاران ، با اشاره به شرایط خاص کرونا در سال تحصیلی جدید از مهرامسال به عنوان یک مهر ویژه نام برد و گفت: علیرغم همه محدودیتها تمامی قسمتهای آموزش و پرورش در تلاشند آموزش دانش آموزان در بستر فضای  مجازی به بهترین نحو انجام شود وامسال دانش آموزان کمتر از فضای فیزیکی مدرسه استفاده می کنند و در این شرایط نقش معلم بیش از پیش مشهود است و خانواده ها بیشتر به نقش و جایگاه معلم در مدرسه پی می برند . 


وی افزود : با توجه به اینکه جهت رفع کمبود فضاهای آموزشی در نواحی و مناطق استان در سنوات قبل  تلاشهای زیادی شده  ولی  در بسیاری از شهرستانهای استان همچنان مشکلات کمبود یا فرسودگی فضای آموزشی را داریم و چاره ای جز مشارکت مردم برای ساخت مدرسه نداریم که باید از این ظرفیت موجود جهت حضور و مشارکت جامعه در امر مدرسه سازی به بهترین نحو استفاده کنیم.


عبدیزدان یادآور شد : امروزه مشارکت مردم و حضورشان  در حوزه مدرسه سازی در دستور کار وزرات آموزش و پرورش قرار گرفته و توسعه حضور و مشارکت خیرین بزرگوار مدرسه ساز مهم تر شده که یکی از کارهای مهم در این خصوص ، تشکیل مجامع خیرین مدرسه ساز در شهرستانهاست که خوشبختانه مبحث مدرسه سازی در برخی از مناطق استان اصفهان از برخی استانهای کشور پررنگ تر می باشد .


مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان از تلاش و همت تعدادی از مدیران آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان در جذب خیرین مدرسه ساز تقدیر کرد و گفت : از برخی مدیران ادارات گله مندم چون مجمع خیرین مدرسه ساز را در شهرستان خود تشکیل نداده اند و با تمام قوا وارد میدان نشده اند زیرا با پیگیری بیشتر می توانند از مزایای حضور خیرین استفاده کرده و کمبود فضای آموزشی را در منطقه خود تا حدودی رفع کنند.


وی همچنین به بسته تحولی آجر به آجر که یک طرح مشارکتی بین وزارت آموزش و پرورش ، جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور است اشاره کرد و افزود  : امروز باید احاد مردم را به مدرسه ساری تشویق کنیم و با توجه به فرهنگ مردم ایران و حس نوع دوستی با مشارکت و حضور آنها در این امر این نکته را یاد آور می شویم که مردم با کمک به عمل خیر مدرسه سازی  در راستای توسعه فرهنگ مشارکت می کنند. وی  راه اندازی پویش محرم در حوزه  آجر به آجر در سراسر کشور را یادآور شد و گفت :  با کمکهای مردم استان اصفهان در ایام محرم و صفر تصمیم داریم ساخت پروژه مدرسه دو کلاسه را در یکی از مناطق محروم شروع کنیم.
12345678910...