با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان خبر داد: کلنگ زنی دو مدرسه خیر ساز ۶ و ۹ کلاسه در کاشان

محمدکتابچی بعدازظهر چهارشنبه پنجم شهریور ماه 99 در مراسم کلنگ زنی این دو مدرسه اظهار داشت: این دو مدرسه توسط خیر نیک‌اندیش پروفسورمحسن عدالت که از فرهیختگان جامعه دانشگاهی ایران و استاد دانشگاه تهران است احداث می‌شود.

وی با اشاره اینکه برای این دو مدرسه اعتباری بالغ بر ۲۳۰ تا ۲۵۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است، ابراز داشت: برای ساخت این دو مجتمع آموزشی حدود دو سال زمان پیش بینی شده است.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان با بیان اینکه این دو مدرسه با زیربنای تقریبی دو هزار و ۷۰۰ متر مربع ساخته می‌شود، تصریح کرد: در کنار این مجتمع آموزشی قرار است یک سالن ورزشی با زیربنای یک هزار و ۱۰۰ متر مربع نیز ساخته شود.

وی با اشاره به همکاری و مساعدت بسیاری از دستگاه‌ها برای احداث این دو باب مدرسه بیان داشت: اداره راه و شهرسازی یکی از اداراتی بود که در این راه کمک شایانی انجام داد.

کتابچی با بیان اینکه قرار است در این مجتمع آموزشی تجهیزات مربوط به دندانپزشکی و اتاق سلامت دهان و دندان دانش آموزان نیز توسط این خیر نیک‌اندیش احداث شود، یادآور شد: همکاری خیرین در ساخت واحدهای آموزشی در سطح کاشان یک الگو برای تمام کشور است و ما قدردان زحمات تک تک این بزرگواران هستیم.
12345678910...