با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مراسم کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز در دبیرستان شهید توکلی با حضور رییس اداره آموزش و پرورش میمه و جمعی از مسئولین شهر لای بید برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه میمه؛مراسم کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز دبیرستان شهید توکلی با حضور رییس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهر لای بید به همت خیر محترم حسین کریمی در محل دبیرستان شهید توکلی منطقه میمه برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه میمه در این آیین با تقدیر و تشکر از اقدام خداپسندانه خیران بر توجه ویژه‌ به جایگاه نماز، در خصوص اهمیت نماز تاکید کرد و گفت : خیلی خوشحالیم که خیرین ما اقدام به احداث و ساخت نمازخانه در مدارس می کنند.

نوروزی با بیان اینکه آموزش و پرورش وظیفه دارد محیطی آرام، زیبا و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان فراهم کند، عنوان کرد: تمام اقداماتی که در آموزش و پرورش انجام می شود با هدف تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش دانش آموزان است.

وی افزود: توجه به امر نمازخانه سازی درمدارس فاقد نمازخانه ؛ همچون ساخت مدارس مهم و ارزشمند است چرا که کار اخلاقی،تربیتی و اعتقادی در نمازخانه مدارس انجام می گردد و دانش آموزان می توانند مناسبت ها و مراسم های گوناگونی را در نمازخانه مدرسه خود برگزار نمایند که به خودی خود از نظر تربیتی و دینی بسیار تاثیر گذار می باشد.

وی با بیان اینکه نخستین نیت خیرین اقامه نماز و تربیت اسلامی دانش آموزان است، گفت: هدف از تربیت اسلامی رشد، تعالی و پیشرفت انسان است.

در این آیین شهردار لای بید با بیان اینکه احداث مدرسه و نمازخانه یک کار نیک، خداپسندانه و ماندگار است، گفت: این امر سبب می شود تا فرزندان ما با معنویت انس بیشتری بگیرند و فضای مدارس ما معطر به عطر نماز جماعت و سایر آداب اسلامی شود.

مسعودی اظهار داشت : شروع عملیات اجرایی این نمازخانه، آغازی باشد برای حرکت بزرگ برای تربیت و پرورش یک نسل متعهد و فهیم و آگاه، تا بتوانند فردای بهتری را برای این سرزمین رقم بزنند.

حسین کریمی خیر محترم هدف از ساخت نمازخانه در این مدرسه را ترویج واشاعه فرهنگ نماز وپرورش دانش آموزان دانست و عنوان نمود: باتوجه به اهمیتی که برپایی نماز در دین ما دارد ، باید برای ترویج فرهنگ نماز بین دانش آموزان، هر چه در توان داریم را انجام دهیم.

شایان ذکر است؛ این نمازخانه خیرساز با مساحتی حدود100مترمربع به همت خیر محترم حسین کریمی و اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان بصورت مشارکتی در کنار مزار شریف شهید علی نقی توکلی در حیاط دبیرستان پسرانه شهید توکلی کلنگ زنی شد.

12345678910...