با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


رحمت اله پوربابایی خیّر مدرسه ساز منطقه بادرود: پیشرفت کشور فقط ازمسیر آموزش و پرورش امکان پذیراست

رحمت اله پوربابایی : با ساخت مدرسه از سهیم بودن در تحصیل دانش آموزان و پیشرفت و رشد آنها لذت می برم و در این راه برکات زیادی در زندگی شخصی دیده ام .

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، در بیست و پنجمین روز از فروردین ماه 1400، رحمت اله پوربابایی خیر مدرسه ساز در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش گفت: با ساخت مدرسه از سهیم بودن در تحصیل دانش آموزان و پیشرفت و رشد آنها لذت می برم و در این راه برکات زیادی در زندگی شخصی دیده ام .

وی، پیشرفت کشور را در گرو پیشرفت آموزش و پرورش دانست و اصلی ترین دلیل و انگیزه خود برای ساخت مدرسه را همین موضوع دانست.

بابایی پوردر پاسخ به اینکه چه اقدامی باید صورت گیرد تا افراد توانمند، به مدرسه سازی تمایل پیدا کنند، اظهار داشت : آموزش و پرورش باید به طور شفاف نیازهای واقعی خود را به خیّر اعلام نماید تا خیّر کمک و مساعدت خود را مشخص کرده و در این راه قدم بردارد.

وی همکاری آموزش و پرورش با خیّران را خوب ارزیابی کرد و اشاره کرد که آموزش و پرورش منطقه همراهی خوبی با وی در ساخت مدرسه داشته است.
گفتنی است رحمت اله پوربابایی کلنگ ساخت مدرسه 6 کلاسه متوسطه اول دخترانه را در سال 1398 در موطن خود شهر بادرود به زمین  زد و هم اکنون مرحله سفت کاری این مدرسه به پایان رسیده و ایشان ابراز امیدواری کرد در مهرماه سال تحصیلی آینده مورد بهره برداری قرار گیرد. خاطر نشان می گردد این مدرسه در زمینی به مساحت 1080 متر مربع و در 2 طبقه با زیربنای حدود 800 متر مربع در حال احداث می باشد
12345678910...