با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مجموعه علمی فرهنگی خیر سازفرزانگان شامل سالن مطالعه، سالن اجتماعات و امتحانات و نمازخانه، در دبیرستان دوره اول آموزش متوسطه فرزانگان امین ناحیه دو افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز اسنان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو اصفهان، در بیست و ششمین روز از بهمن ماه ۱۳۹۸، مجموعه علمی فرهنگی خیر سازفرزانگان شامل سالن مطالعه، سالن اجتماعات و امتحانات و نمازخانه، در دبیرستان دوره اول آموزش متوسطه فرزانگان امین  با حضور رییس مجمع خیرین مدرسه ساز ، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس و جمعی از خیرین مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در آیین این در سخنانی ضمن گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) و روز بزرگداشت مقام زن و مقام مادر، از تلاش های مسئولین ناحیه و آموزشگاه و نیز اولیای دانش آموزان قدردانی نموده و اظهار داشت: لازم است اقدامات مثبت و ماندگار که تعداد آن هم در آموزش و پرورش زیاد است بیش از گذشته رسانه ای شود و مردم از آن آگاهی یابند.

اعتدادی همچنین به برگزاری منظم نماز جماعت در مدارس استان اشاره داشته و افزود: در بیش از 2800 واحد آموزشی و با حضور بیش از 1800 امام جماعت، امر اقامه نماز در مدارس پیگیری می شود اما مساله نمازخانه های مدارس نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد تا مشوق دانش آموزان برای حضور در نماز جماعت باشد.

در ادامه مراسم سجاد مدیرکل سابق نوسازی وتجهیز مدارس استان اصفهان،در سخنان کوتاهی از روند ساخت وتکمیل این پروژه مطالبی را بیان نمود.

در پایان مراسم عسکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) وخیر مقدم به مدعوین ،با اشاره به سوره توبه آیه 18،از زحمات تمامی دست اندرکاران ساخت این مجموعه کمال تشکر وقدردانی را داشت.

در انتها از خیرین گرانقدر،مهندسین پروژه و دست اندرکاران ساخت این مجموعه فرهنگی وزین بااهدای هدایایی به رسم یادبود تقدیر و تشکر شد.

لازم به ذکر است اولین نماز جماعت در نماز خانه این مجموعه به امامت حجت الاسلام حسینی وبا حضور اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان،میربد مدیر کل توسعه و تجهیز ونوسازی مدارس استان ،عسکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ،ناظم زاده معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان، اسماعیلی معاونت پرورشی -فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ،سایر مدعوین به همراه دانش آموزان وسایر همکاران فرهنگی برگزارشد.