با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


دو واحد آموزشی خیر ساز در شهرستان نطنز به بهره برداری رسید

در هفدهمین روز از بهمن ماه 98 با حضور معاون سیاسی استانداری اصفهان ، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، مدیر کل آموزش و پرورش ، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان نطنز آیین بهره برداری از دو واحد آموزشی خیر ساز برگزار گردید .

حیدر قاسمی معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان در آیین افتتاحیه دبیرستان خیر ساز دکتر حسابی و دبستان شهید لباف روستای ورگوران که در شهر طرق رود برگزار شد ضمن تقدیر از اقدام نیک خیرین مدرسه ساز در این شهر و همچنین تشکر از برگزار کنندگان این برنامه اظهار داشت : امیدواریم این صدقه جاریه ای که ایجاد شده باعث خیر و برکت مستمری باشد ، چرا که از بهترین کارها سرمایه گذاری در حوزه معرفت و آموزش است ؛ و خوشحالیم که امروز نگرش خیرین ما همسو با این موضوع است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با تأکید بر نقش معرفت و دانش در حیات انسان افزود : کسی که مالش را صرف کند تا اندیشه ای جاودان بماند ؛ جان را زنده و احیاء نموده است . چرا که حیات و جسم ما بدون معرفت و دانش معنایی ندارد.

وی در پایان از زحمات مدیرکل آموزش و پرورش استان و مجموعه مدیریت آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان تقدیر و تشکر نمود .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این آیین   گفت  استان اصفهان در پروژه های آموزشی و پرورشی در مهر و بهمن ماه 118 پروژه آموزشی و پرورشی با 637 کلاس درس افتتاح نموده است

وی یادآور گردید  75درصد از این پروژه ها در آموزش و پرورش اصفهان خیر ساز و مشارکتی بوده است که این خود نشان دهنده نگاه ویژه خیرین به بحث آموزش و پرورش و موفقیت  دانش آموزان در تمامی عرصه های تعلیم و تربیت می باشد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود بیشتر مشکل آموزش و پرورش در استان کمبود نیروی انسانی می باشد که باید برای رفع این مشکل برنامه ریزی هایی صورت پذیرد .

وی در پایان از خیرین محترم که در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری کمک کار آموزش و پرورش هستند، تقدیر و تشکر نمود .