با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


در آستانه ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و و امام حعفر صادق (ع) ،گردهمایی بانوان خیّر مدرسه ساز استان اصفهان برگزار شد.

در بیست و دومین  روز از آبان ماه  98 و در آستانه ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و و امام حعفر صادق (ع)  گردهمایی بانوان خیّر مدرسه ساز استان اصفهان، در سالن اجتماعات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، برگزار شد.

   این گردهمایی استانی در راستای سومین همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز با رویکرد " نقش بانوان و خانواده در گسترش فرهنگ مدرسه سازی و با شعار " بانوی ایرانی، مدرسه مهربانی" که قرار است در 28 آبان ماه 98 برگزار شود، توسط شورای بانوان خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، برنامه ریزی و اجرا گردید.

   در این مراسم مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان، کارشناس مسئول و مشاور امور زنان اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از بانوان خیّر مدرسه ساز استان حضور داشتند.

   در ابتدای این مراسم، ثریا جهانی، مسئول شورای بانوان، ضمن خوش آمدگویی به تمامی حاضرین، به تشریح فعالیت های این شورا، در یک سال اخیر پرداخت.وی افزود : ستاد بانوان خیّر مدرسه ساز استان اصفهان، از سال 1379، فعالیت خود را در راستای ساماندهی کمک های بانوان در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری آغاز نموده است.ایشان خاطر نشان کرد: تلاش در جهت گسترش فرهنگ مشارکت در بین آحاد مردم، هدایت و پشتیبانی خیرین به ویژه بانوان، در امر مدرسه سازی و تویج فرهنگ حفظ و نگهداری از مدارس خصوصا مدارس خیّر ساز در بین دانش آموزان، از اهداف شورای بانوان است.

  در ادامه هر کدام از بانوان خیّر مدعو، ضمن معرفی خود به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود،در امر مقدس مدرسه سازی، پرداختند.

نکوداشت خیرین از اولویت های اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان است.

   مهندس سید مهدی میربد، مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، ضمن تقدیر از عمل شایسته بانوان خیّر، نکوداشت خیرین را از اولویت های این اداره کل بر شمرد.ایشان با اشاره به کمبود های کالبدی استان اصفهان، نقش خیرین بویژه بانوان خیر را در این راه، بی بدیل توصیف کرد.

   وی ضمن تمجید از واقع بینی بانوان خیر در رفع نیاز فضا و تجهیزات آموزشی شهرستان ها و مناطقی که نیازمند واقعی فضای آموزشی هستند، افزود: بیست درد از جامعه خیرین را بانوان استان تشکیل می دهند که سی درصد از ایشان، قبل از آنکه خیر مدرسه ساز و مدرسه یار شوند، از فرهنگیان استان بوده که در امر مقدس تعلیم و تربیت دانش آموزان همت گماشته اند.

   مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان با توصیف بانوان خیر به " فرشتگان زمینی " ، از ایشان درخواست نمود جهت ترغیب و تشویق و هدایت خانواده و خویشان به امر مقدس مدرسه سازی به عنوان سفیران این امر، به یاری دولت بشتابند.

   در پایان از مدعوین خیر حاضر در جلسه در حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان، تقدیر به عمل آمد.
12345678910...