با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


همراه با حشنواره های خیرین درون مدرسه ای استان اصفهان >>>>جشنواره خیرین مدرسه سازدر محل مدرسه خیرگرانقدر زنده یاد حاج حیدر شیروانی در شهر بهاران منطقه پیربکران

همزمان با شهادت حضرت امام هادی(ع) اولین جشنواره درون مدرسه ای خیر ساز در مدرسه خیر ساز حیدر شیروانی در محله باغکومه شهر بهاران برگزار شد.
یکشنبه  19 اسفند 97 همزمان با شهادت حضرت امام هادی(ع) محفل انس با قرآن جهت شادی روح مرحوم حیدر شیروانی از خیرین مدرسه ساز در مدارس بدر و فردوس در محله باغکومه شهر بهاران برگزار شد.

مجتبی سهرابی رئیس اداره آموزش و پرورش پیربکران در آغاز صحیت های خود بیان کرد: جشنواره خیرین مدرسه ساز درون مدرسه ای از اسفند ماه 97 در 12 مدرسه خیرساز منطقه پیربکران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با وجود ظرفیت ارزشمند خیرین بزرگوار انشاء ا... بتوانیم با اتخاذ راهکارهای مؤثر و انگیزه مند زمینه جذب مشارکت های مردمی را در عرصه مقدس مدرسه سازی فراهم کنیم.

رئیس اداره با اشاره به اینکه 53 درصد از مدارس منطقه دارای بافت فرسوده هستند گفت: نیاز به مدرسه سازی یک نیاز واقعی و ضروری است و توسعه فضاهای آموزشی و بازسازی مدارس نیازمند، نیاز به همت والا و مشارکت ارزشمند بدنه اجتماعی کشور دارد. ما در منطقه 32 مدرسه خیرساز داریم و با توجه به استقرار پایه دوازدهم در هنرستان ها بخصوص در شهر بهاران نیاز به دو فضای آموزشی داریم که انشاء ا... با مشارکت خیرین ارجمند بتوانیم در آینده شاهد ساخت و ساز آن باشیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از خیرین مدرسه یار که در تجهیز مدارس ما را یاری می نمایند نیز تشکر نمائیم.

در ادامه حاج شکر ا... باقریان از خیرین مدرسه ساز ضمن تبریک به مدیر و عوامل اجرایی مدرسه جهت نگهداری چنین فضاهای آموزشی در بیان خاطرات دوران کودکی خود گفت: در سال  1333 من دانش آموز دوره ابتدایی بودم و در آن دوران وسع مالی پدرم طوری بود که نتوانستم ادامه تحصیل بدهم و تحصیلات من در پایه سوم ابتدایی به پایان رسید و به همین دلیل همیشه این آرزو را داشتم که بتوانم مدرسه ای بسازم. از شما دانش آموزان درخواست دارم قدر این دوره و مکان را بدانید و با درس خواندن قدردان زحمات پدر و مادر باشید.

گفتنی است قبل از اجرای مراسم محفل انس با قرآن مسئولین شهر بهاران، رئیس اداره و همراهان، مدیر و سازمان دانش آموزی مدارس بدر و فردوس با حضور بر مزار مرحوم حیدر شیروانی با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشتند.

 مرحوم حیدر شیروانی از خیرین مدرسه ساز، مدارس خوارزمی، نرجس خاتون، بدر و فردوس را در دوران حیات خود به آموزش و پرورش پیربکران اهدا نمود.
12345678910...