با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


در راستای طرح آجر به آجر با حضور استاندار اصفهان کلنگ احداث 14 واحد آموزشی و پرورشی در شهرستان فریدونشهر به زمین زده شد.

در بیست و ششمین روز از شهریورماه 1399 آیین کلنگ زنی عملیات ساخت 14 آموزشگاه با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان ، زهره میردامادیان رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان ،  سید مهدی میربد مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش  و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرستان فریدونشهر برگزار شد .
بر اساس این گزارش ، قرارداد ساخت این پروژه ها که در راستای اجرایی شدن بسته تحولی آجر به آجر و جمع آوری مدارس کانکسی و سنگی در این شهرستان می باشد توسط جمعی از خیرین مدرسه ساز که در حوزه صنعت اصفهان مشغول به فعالیت هستند امضا و کلنگ ساخت این مدارس به زمین زده شد .
پروژه هایی که  کلنگ ساخت آنها به زمین زده شد عبارتند از : مدرسه شش کلاسه دارالقران درمحله وحدت آباد فریدونشهر به همت عباس دیانی و احمد خوروش خیرین مدرسه ساز ؛ دبستان یک کلاسه روستای بندر به همت خیر مدرسه ساز مسعود گل شیرازی ؛ حذف و جمع آوری مدارس کانکسی روستاهای وزوه، حیران، کاهگان و وستگان و ساخت آموزشگاه‌های یک کلاسه و دوکلاسه به همت خیرین مدرسه ساز علی کلباسی زاده، احمد خوروش و علی خیرالهی؛ و همچنین حذف و جمع آوری آموزشگاه های سنگی روستاهای بهرام آباد ، مسیر، خسرو آباد، دهنو و تنگستان و ساخت مدارس سه کلاسه، دو کلاسه و یک کلاسه در این روستاها به همت رضا منزوی زاده، مجید تباشیری، مرتضی ملا احمدی و محمد اعتباری خیرین مدرسه ساز، که مقرر گردید تا خردادماه سال آینده تکمیل و آماده بهره برداری گردند.
همچنین به همت مجمع خیرین مدرسه ساز و با کمکهای مردمی در طرح بسته تحولی آجر به آجر، ساخت یک مدرسه دیگر در این شهرستان در دستور کار قرار گرفت .
 12345678910...