با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


آیین بهره برداری از مدرسه استثنایی خیرساز شهدای شهراب در منطقه زواره برگزار گردید

مزمان با سالروز بعثت رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و 9 روز مانده تا بهار ۱۴۰۰، مدرسه خیرساز شهدای شهراب در منطقه زواره افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش منطقه زواره، همزمان با سالروز بعثت رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و 9 روز مانده تا بهار ۱۴۰۰ به همت خیر نیک اندیش دکتر جلال شهرابی مدرسه استثنایی شهدای شهراب در منطقه زواره افتتاح شد.

 در مراسم افتتاح این فضای آموزشی که با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و تعدادی از دانش آموزان نیاز ویژه منطقه همراه بود، جواد ناجی، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زواره ضمن خیر مقدم به مهمانان از خیر این مدرسه قدردانی نمود؛ وی گفت: «این مدرسه در زمینی به مساحت 1250 متر مربع و زیربنای ۳۸۷ مترمربع و دارای ۶ کلاس درس، یک سالن غذاخوری، سالن اجتماعات و اتاق گفتار درمانی به همراه فضاسازی ویژه دانش آموزان استثنایی در مدت کمتر از ۱۰ ماه احداث شده است.» او ابراز امیدواری کرد این فضای آموزشی بتواند موجب افزایش کیفیت آموزش به دانش‌آموزان نیاز ویژه منطقه شود.

سپس تاملی فرماندار اردستان ضمن تشکر از خیرین مدرسه ساز گفت: باعث خرسندی است که کلنگ زنی، شروع، اجرا و افتتاح پروژه این مدرسه همه در یک سال و کمتر از 10 ماه بوده است. امیدواریم، روند مدرسه سازی و نوسازی مدارس در شهرستان با کمک خیرین مدرسه ساز ادامه یابد.»

در پایان شهرابی خیرمدرسه سازضمن تشکر از فرماندار شهرستان بابت پیشنهاد ساخت این مدرسه، بیان نمود: «شرکت فراست تدبیر سالانه یک مدرسه در سطح کشور احداث می‌کند و این توفیق نصیب شد تا امسال بتوانیم در شهر زواره مدرسه ای ویژه دانش آموزان استثنایی این منطقه احداث کنیم.»
12345678910...