با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


تفاهم نامه ساخت ششمین واحد آموزشی از مجموعه مدارس "ملک" که به همت خیر نیک اندیش حاج عباسعلی ملک زاده احداث می گردد ، منعقد گردید

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه سز استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس دربیست و دومین روز از تیرماه 99 و در راستای اجرای سند اجرایی تحولی آجر به آجر جلسه ای جهت تفاهم نامه ساخت یک باب واحد آموزشی 12کلاسه در شهر نجف آباد باحضور خیرنیک اندیش حاج عباسعلی ملک زاده، سید مهدی میربد مدیر کل نوسازی مدارس استان، علی اصغرذاکران سرپرست مشارکت های مردمی نوسازی مدارس استان، فریدالدین عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جوزقیان کارشناس آموزش و پرورش نجف آباد در دفتر مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس تنظیم شد. میربد ضمن تمجید از خیر گرانقدر اقدامات ایشان را در مشارکت در ساخت 6 واحد آموزشی ستود. وی افزود در روزهای آتی عملیات احداث مدرسه ملک شماره 5 شروع خواهد شد و در سریعترین زمان ممکن نیز نقشه های مدرسه ملک شماره 6 تهیه و اقدامات مربوط جهت شروع به کار این پروژه نیز انجام خواهد شد.

 لازم به ذکر است، این واحد آموزشی ششمین پروژه مورد توافق این خیر نیک اندیش بوده که از این تعداد 3 واحد آموزشی در حال بهره برداری و واحد شماره 4 در مرحله نازک کاری میباشد. عملیات اجرایی واحدهای شماره 5 و 6 نیز به زودی شروع خواهد شد. این واحد آموزشی با 12باب کلاس درس ، سالن اجتماعات و فضاهای اداری با زیربنای 1800متر مربع در زمینی به مساحت حدود 1200متر مربع و در نزدیکی مدرسه ملک 3 کلنگ زنی و احداث خواهد شد.
12345678910...