با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه 5 در دبیرستان خیرساز زنده یادبانو صدیقه شعربافیون برگزار گردید

در یازدهمین روز از دیماه 1398 جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه 5 با حضور رییس ، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان ، مدیرکل آموزش و پرورش ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج و جمعی از مسئولین اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان و خیرین مدرسه ساز با رویکرد عدالت آموزشی برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع خیرین مدرسه ساز ناحیه پنج در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در این برنامه اظهار داشت: باعث افتخار ماست که در جمع کسانی باشیم که خیر و نیکی در سرتاسر زندگی ایشان جاریست و اینک با نهایت احترام،  ارادت و ادب، قدردان لطف و مهر ماندگار خیرین هستیم و علیرغم وجود برنامه های مختلف کاری، همواره حضور در جمع خیرین و تکریم و تجلیل از ایشان در اولویت کار ما بوده است.

اعتدادی با اشاره به جایگاه ارزشمند خیرین در پیشگاه خداوند تأکید کرد: خیرین، عزیزان درگاه باری تعالی هستند؛ چرا که از یک سو شریک هدایت انسان ها هستند و از سوی دیگر نقش بسزایی در تعلیم و تربیت نسل آینده دارند.

وی افزود: خیرین از بخش قابل توجهی از دارایی خود می گذرند تا بتوانند جامعه را بسازند و بدین سبب برگزیدگان درگاه خداوند خواهند بود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و تجلیل از مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی اظهار داشت:آموزش و پرورش ناحیه پنج با 89588 نفر دانش آموز و 559 باب مدرسه یکی از گسترده ترین و چالش ترین نواحی استان اصفهان،و در پنج منطقه از شهرداری واقع شده است.

ضیایی با اشاره به ویژگی های ناحیه افزود:این ناحیه به دلیل گستردگی داری تنوع فرهنگی و جمعتی می باشد و مدارس این منطقه به دلیل فرو نشست زمین دچار مشکلات عدیده می باشد که می تواند آموزش را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود:اگر کشوری که توسعه پیدا می کند باید دلیل آن را در دبستان ها و پیش دبستانی ها ببینید که چگونه دانش آموزان را آموزش می دهند اگر این کودکان درست تربیت شدند انسان ها و شخصیت های خواهند شد که می توانند توسعه را ایجاد کنند و کشور های صنعتی بیشتر سرمایه خود را به ساخت و ساز مدارس و آموزش جمعیت دانش آموزی خود اختصاص می دهد.

احمد رضا ضیایی مدیر آموزش و پرورش درادامه سخنان خود بیان داشت:خیرین مدرسه ساز کسانی بودند که برای خود هزاران ثواب خریداری کردند و نمی توان در برابر عظمتشان اندیشه کنیم و اگر آنها نبودند شاید هزارا استعداد نهفته و هزاران پنجره امید بسته می ماند.
12345678910...