با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مجمع خیرین مدرسه ساز شهرضا تشکیل گردید

در یازدهمین روز از دی ماه 98 با حضور رییس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان ، معاون مشارکت های  مردمی اداره کل نوسازی مدارس ، فرماندار شهرستان شهرضا ، مدیرآموزش و پرورش  و جمعی از خیرین مدرسه ساز مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان شهرضا راه اندازی گردید .

در این مراسم مطهری مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب(س) گفت:زیباترین و بارزترین مصداق باقیات و صالحات ،مدرسه سازی است و این عمل حسنه ذخیره آخرت می باشد.وی افزود: بیش از 50 درصد از فضاهای آموزشی شهرستان توسط خیرین نیک اندیش احداث و افتتاح گردید است.

وی خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی جدید 28 هزار دانش آموز در 200 مرکز آموزشی و پرورشی مشغول به تحصیل می باشند.و با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزی در سال های آینده به فضاهای بیشتر جهت افزایش کیفیت آموزشی در شهرستان نیاز داریم.

مدیر آموزش و پرورش با اشاره به استقبال دانش آموزان از رشته های فنی و کاردانش و کمبود و فرسودگی فضاهای هنرستان ها بیان داشت: تلاش ما این است که خیرین را به ساخت هنرستان ها سوق دهیم.

مطهری اظهار داشت:با تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان در آینده شاهد خروجی های مطلوب از این مجمع خواهیم بود.

 در پایان با برگزاری انتخابات و با رای خیرین (کمال خدادادی، مصطفی ناظم، غلامحسن سخایی،علی سلیمانی،شهین دخت محمودی بعنوان هئیت رئیسه اصلی مجمع خیرین مدرسه ساز و حبیب الله عشقی نصرالله اسلامی بعنوان هئیت رئیسه علی البدل و داوود شهریاری و آیت الله مهدیان به ترتیب بعنوان بازرسان اصلی و علی البدل) انتخاب شدند.

شایان ذکر است بیش از 20 فضای آموزشی و پرورشی شهرستان شهرضا ،توسط خیرین احداث گردیده است.که در سال تحصیلی جاری دو آموزشگاه در سروستان افتتاح گردید.

 
12345678910...