با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


آیین بهره برداری ازمدرسه خیّرساز حاج محمدحسین صفیان در شهرضا برگزار گردید

در سی اُمین روز از  آذرماه 1398، آیین افتتاح مدرسه خیرساز حاج محمدحسین صفیان، با حضور مدیر عامل محمع خیرین مدرسه ساز استان  اصفهان ، مدیر کل نوسازی مدارس استان ، معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش ، مدیر آموزش و پرورش شهرضا و جمعی از مسئولین، خیرین و پیشکسوتان فرهنگی در آموزش و پرورش شهرضا برگزار شد.

سخایی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این آیین ضمن ابلاغ سلام و پیام قدردانی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در سخنانی به تجلیل از خیرین مدرسه ساز پرداخته و افزود: مدرسه سازی یک عشق است و کسانی می توانند اهمیت این مساله را درک نمایند که در این مسیر قدم برداشته باشند؛ زمانی که یک مدرسه توسط خیر ساخته می شود، عشق و علاقه به انجام کار خیر، باعث ایجاد برکت شده و این اقدام را ماندگار می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود مدارس خیرساز را مایه برکت دانسته و افزود: دانش آموزان باید به خود ببالند که در مدرسه ای درس می خوانند که به همت و نیک اندیشی یک خیر ساخته شده است. خیری که با خدا معامله کرده و پاداش و اجر وی نیز نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود.

شایان ذکر است مدرسه خیرساز حاج محمدحسین صفیان در زمینی به مساحت 2000 متر مربع، شامل شش کلاس درس، کتابخانه، آزمایشگاه، نمازخانه و سالن اجتماعات ساخته و آماده بهره برداری شده است.

12345678910...