با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


دو واحد آموزشی خیرساز در کاشان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

همزمان با نواختن زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، یک مجمتع آموزشی خیرساز در آیینی با حضور جمعی از مسوولان شهرستان کاشان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و عملیات ساخت یک واحد دیگر آغاز شد.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز کاشان روز دوشنبه در آیین نواختن زنگ مهر گفت: برای ساخت این مجتمع آموزشی با مساحت بیش از سه هزار و ۹۰۰ مترمربع، افزون‌بر ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

محمد کتابچی افزود: این مجمتع بزرگ آموزشی با ۹ کلاس درس، به امکاناتی مانند آزمایشگاه، یونیت دندان‌پزشکی، سالن ورزشی چند منظوره، نمازخانه و سایت کامپیوتر مجهز است.

وی همچنین از بهره‌برداری ۱۰۰ کلاس درس خیرساز در قالب ۲۰ واحد آموزشی همزمان با آغاز سال ۹۸-۹۹ خبر داد و بیان کرد: بخشی از این کلاس‌ها در مناطق زلزله‌زده کشور از سوی خیران کاشانی ساخته شده بود.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز کاشان اضافه کرد: ۶۳ کلاس درس و ۲ سالن ورزشی و اجتماعات دیگر نیز تا پایان سال تحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش شهرستان کاشان خواهد شد.

رییس اداره آموزش و پرورش کاشان نیز در این آئین اظهارداشت: واحدهای آموزشی فرسوده این شهرستان که پیش‌تر ۶۰ درصد بود، با پشتکار خیران مدرسه‌ساز اکنون به ۳۰ درصد کاهش یافته است.

حسین مقنی‌نصرآبادی، بهره‌برداری از ۱۰ طرح دیگر تا پایان سال‌جاری را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: همه این طرح‌ها با مشارکت خیران ساخته و امسال به طور میانگین هر ۱۵ روز یک طرح در شهرستان کاشان افتتاح شده است.

همچنین عملیات ساخت یک مجمتع آموزشی، رفاهی و تفریحی خیرساز در ادامه این آیین آغاز شد که قرار است با اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در زمینی به وسعت ۱۰ هزار مترمربع با امکاناتی مانند استخر، سالن اجتماعات و مجمتع رفاهی تفریحی ویژه فرهنگیان ساخته شود.

سال تحصیلی جدید با حضور ۶۰ هزار و ۱۸۰ نفر دانش‌آموز دختر و پسر در ۳۷۱ واحد آموزشی شهرستان کاشان آغاز شد که ۶ هزار و ۴۳۸ نفراز  آنها را کلاس اولی‌ها تشکیل می‌دهند.
12345678910...