با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مجمع خیرین مدرسه ساز در تیران‌وکرون تشکیل شد

مجمع خیرین مدرسه ساز تیران و کرون  روز پنج شنبه 27 تیرماه 98 با حضور معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس ، فرماندار ، مدیر و مسئولین آموزش و پرورش و جمعی از خیرین شهرستان تشکیل و اعضای این تشکل مردمی برای هم‌افزایی و رفع نیازهای آموزشی انتخاب شدند.

مدیر آموزش و پرورش تیران‌وکرون  با اشاره به اینکه در گذشته این تشکل وجود نداشته، گفت: خیرین فعالیت خیریه‌ای داشته اما مجمعی برای ساماندهی و هم افزایی برای اجرای پروژه‌ها تشکیل نشده بود.

روح الله حیدری افزود: با تشکیل این مجمع فعالیت‌های خیرین ساماندهی و طرح هایی برای رفع نیازهای آموزشی مدارس پیش بینی و در قالب تفاهم نامه مشترک با خیرین و دولت این کار انجام می‌شود.

وی با اشاره به فرسودگی ۶۰ درصدی مدارس،خاطرنشان‌کرد: توسعه شهرک‌های مسکونی، فعالیت تک شفیتی مدارس و قدمت بالای مدارس احتیاج به ساخت فضاهای آموزشی را در این شهرستان افزایش داده و محدودیت اعتبارات دولتی چالشی در پیش‌روی این نیاز است.

مدیر آموزش و پرورش تیران‌وکرون خاطرنشان کرد: به مشارکت خیرین برای رفع نیازهای آموزش و پرورش نیاز است که مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در این خصوص نقش دارند.

وی با اشاره به اینکه هدایت تحصیلی دانش آموزان به هنرستان ها انجام می‌شود، گفت: تجهیز کارگاه‌های آموزشی و توسعه محیط این مدارس برای تحقق برنامه آموزش و پرورش لازم است.
12345678910...