با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه 4 برگزار گردید

چهارشنبه 8 خردادماه 98 جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه 4 در اردوگاه قائم(عج)و باحضور محمد اعتدادی مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان، اعضا مجمع خیرین مدرسه ساز استان ،مدیرآموزش وپرورش ناحیه و جمعی از مسئولین و خیرین برگزارشد.


محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش در این مراسم  ضمن قدردانی از خیرین مدرسه ساز اذعان داشت : " خیرین محترم زینت آموزش و پرورش هستند و ما افتخار می کنیم به وجود خیرین عزیز در آموزش و پرورش ؛ آموزش و پرورشی که از پاک ترین دستگاه های اجرایی کشور است و پاک ترین افراد در آن مشغول به کار هستند . 

وی در ادامه با تاکید بر این موضوع که عزت و عظمت حاکمیت در کشور ما آموزش و پرورش است در جمع خیرین اظهار داشت : شما خیرین جای خوبی را انتخاب کرده اید که در آموزش و پرورش سرمایه گذاری نموده اید.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات کسری نیروی انسانی و کمبود فضای فیزیکی در نواحی و مناطق به خصوص در آموزش و پرورش ناحیه 4 اظهار داشت : با برنامه ریزی هایی که انجام شده برخی مشکلات از قبیل مشکلات نیروی انسانی برای این ناحیه مرتفع خواهد شد ، و در خصوص تامین فضای فیزیکی نیز امیدواریم با کمک و همراهی شما خیرین این موضوع محقق گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود : حضور و خدمات خیرین مدرسه ساز در طول دوران انقلاب اسلامی و به خصوص در دو دهه گذشته در استان اصفهان بسیار چشمگیر بوده است و باعث افتخار است که استان اصفهان نسبت به سایر استان ها در این زمینه پیشتاز بوده است .


کریم کمال مدیرآموزش وپرورش ناحیه 4 نیز ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و قدردانی از خیرین مدرسه ساز اذعان داشت: " مصداق حدیث شریف امام علی (ع) * اساس همه فضیلت ها علم است* که در این راستا خیرین بزرگوار از مال خود گذشتند و در راه تعلیم وتربیت دانش آموزان میهن اسلامی مان گام برداشته اند.

همچنین در این ناحیه نزدیک بر150 واحد آموزشی دولتی وجود دارد که بیش از یک، سوم  آن در حال تخریب می باشد ، بطوریکه تعدادی از آنها قابل استفاده نمی باشد."

در پایان مدیرآموزش وپرورش ناحیه باذکر صلوات و فاتحه برای خیرین مدرسه سازی که دار فانی را وداع گفتند یاد وخاطره آنها را گرامی داشتند.
12345678910...