با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


در آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان : آئین افتتاحیه و بهره برداری هنرستان 9 کلاسه خیر ساز زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده

چهارشنبه 15 اسفندماه 97آئین افتتاحیه و  بهره برداری  از هنرستان 9 کلاسه زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده و بانو  با حضور محمد اعتدادی ، مدیر کل آموزش و  پرورش استان اصفهان ؛ سید مهدی میربد ، مدیر کل نوسازی ، تجهیز و توسعه مدارس استان اصفهان ؛ هیئت مدیره و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ؛ جمعی از خیرین مدعو و همچنین همسر و فرزندان مرحوم شماعی زاده برگزار شد .

محمد اعتدادی ، مدیر کل آموزش و  پرورش استان اصفهان در جمع خیرین مدرسه ساز استان و در آئین بهره برداری از این هنرستان خیر ساز گفت : جریان مدرسه سازی و اهتمام در امور خیر آموزش و پرورش توسط خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به صورت مداوم و مستمر در جریان است به صورتی که هفته ای یک یا دو آموزشگاه خیر ساز افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از خانواده مرحوم شماعی زاده افزود : این که فردی یا خانواده ای این تفکر را داشته باشد که درصدی از اموال و مایملک خود را صرف آموزش و فرهنگ سازی و  پرورش فرزندان آینده ساز این مرز و بوم نماید توفیقی بس ارزشمند است که از جانب خداوند نصیب میشود و چه بسا افرادی هستند که علی رغم دارائی و ثروت فراوان توفیق خدمت و فعالیت در این امور را ندارند .

اعتدادی در ادامه افزود : در این آئین جای این دارد که از زنده یادحاج مصطفی شماعی زاده یادی کنیم و از فرزندان وی تقدیر و تشکر می نمایم که راه خیر و انفاق را از پدر به ارث برده و در این راه ادامه دهنده منش و روش پدر هستند .


محمد قندهاری ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان نیز در این مراسم ضمن تشکر از همسر و فرزندان مرحوم حاج مصطفی شماعی زاده و با گرامی داشت یاد آن مرحوم گفت : مدرسه سازی از اساسی ترین و مهمترین نیازهای امروز جامعه است .

وی ادامه داد : این هنرستان در زمانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت که پایه دوازدهم در نظام جدید آموزشی مستقر شده و نیاز به یک فضای فیزیکی آموزشی به صورت محسوسی نمایان شد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان تصریح کرد : این فضای آموزشی با 2495 متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 2850 متر مربع ساخته شده است و با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان که ورثه محترم زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده متقبل شدند با 9 باب کلاس ؛ 3 باب کارگاه ؛ 4 اتاق اداری ؛ 1 باب اتاق کامپیوتر ؛ 1 باب کتابخانه ؛ 1 باب اتاق سمعی و بصری ؛ 1 باب نمازخانه و 1 باب سالن اجتماعات افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

12345678910...