با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


پیام مشترک وزیر آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور به مناسبت؛بیست و یکمین دوره "جشنواره‌های استانی" خیّرین مدرسه‌ساز و آغاز نخستین دوره "جشنواره‌های مدرسه‌ای"

وزیر آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور پیامی را به صورت مشترک به مناسبت بیست و یکمین دوره "جشنواره‌های استانی" خیّرین مدرسه‌ساز و آغاز نخستین دوره "جشنواره‌های مدرسه‌ای" صادر کردند.
تماس با ما

یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 18:09:22  نقشه‌ی سایت  EN

صفحه‌اصلی اخبار اخبار برگزیده بیست و یکمین دوره "جشنواره‌های استانی" خیّرین مدرسه‌ساز و آغاز نخستین دوره "جشنواره‌های مدرسه‌ای"

پیام مشترک وزیر آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور به مناسبت؛بیست و یکمین دوره "جشنواره‌های استانی" خیّرین مدرسه‌ساز و آغاز نخستین دوره "جشنواره‌های مدرسه‌ای"

 ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۹ کد : ۹۲۷ اخبار برگزیده

وزیر آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور پیامی را به صورت مشترک به مناسبت بیست و یکمین دوره "جشنواره‌های استانی" خیّرین مدرسه‌ساز و آغاز نخستین دوره "جشنواره‌های مدرسه ای " پیامی صادر کردند
متن پیام وزیر آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور به شرح زیر است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان
 در آستانه بیست و یکمین دوره جشنواره‌های استانی خیّرین مدرسه‌ساز و آغاز نخستین دوره جشنواره‌های مدرسه‌ای در مدارس خیّرساز کشور، خداوند متعال را سپاسگزاریم که مشارکت مردم شریف ایران در پیشبرد اهداف پیش‌روی نظام تعلیم و تربیت اسلامی در بالاترین سطح خود قرار دارد و آموزش و پرورش بیش از هر زمان دیگری از پشتیبانی و حمایت آحاد فهیم جامعه به ویژه خیّرین محترم مدرسه‌ساز بهره‌مند شده است. این تعامل و همراهی را به مثابه یک سرمایه اجتماعی بی‌بدیل و گرانسنگ ارج می‌نهیم و بر حفظ و تقویت آن تاکید داریم. در همین ارتباط طی دو دهه گذشته جامعه خیّرین مدرسه‌ساز به عنوان یک نهاد مردمی فعال در ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی، در مسیر اعتلای نظام تعلیم و تربیت بیشترین تأثیر را داشته و کارنامه‌ای درخشان و ستودنی بر جای گذاشته است و به تعبیر رهبر معظّم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مجموعه خیّرین مدرسه‌ساز از پدیده‌های مبارک انقلاب و کشور به شمار می‌آید. 

عملکرد نیک‌اندیشان و نهادهای فعال در این عرصه طی سال‌های اخیر این گمانه را تقویت نموده است که امکان شکوفایی ظرفیت‌های جدید در حوزه مدرسه‌سازی با اتخاذ رویکردها و روش‌های مبتکرانه و خلاقانه وجود دارد و این جشنواره‌ها می‌تواند نقطه عطف و حسن آغازی برای تحقّق این مهم باشد. به یاری خداوند بزرگ بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امسال علاوه بر جشنواره‌های استانی و شهرستانی، ظرفیت بالغ بر ۲۰ هزار مدرسه خیّرساز کشور نیز مورد توجه برگزارکنندگان این مراسم قرار گرفته و"جشنواره‌های مدرسه‌ای" در مدارس خیّرساز کشور، مقدمه‌ای بر "جشنواره‌های استانی" خیّرین خواهد بود. بدون تردید حضور خیّرین نیک‌اندیش میان دانش‌آموزان در مدارس اهدایی، علاوه بر جلب رضایت نیکوکاران گرامی، ثمرات فراوانی را برای نظام آموزشی کشور در بر خواهد داشت. از خیّرین مدرسه‌ساز و خانواده محترم آنان دعوت می‌شود با حضور ارزشمند خود در مدارسی که تقدیم آموزش و پرورش نموده‌اند؛ پیوندی دوباره با دانش‌آموزان عزیز برقرار نمایند تا آینده‌سازان کشور، این بار درس خیرخواهی و مهارت نیکوکاری را از گفتار و رفتار نیکوکاران مدرسه‌ساز بیاموزند. آنچه مسلم است هم‌نشینی خیّرین و دانش‌آموزان در ۲۰ هزار مدرسه خیّرساز کشور، فرهنگ ارزشمند مدرسه‌سازی را بیش از پیش گسترش خواهد داد. 

همچنین از مدیران محترم آموزش و پرورش استان‌ها و شهرستان‌ها به ویژه مدیران مدارس خیّرساز انتظار داریم با برگزاری مراسم و برنامه‌های ساده و صمیمی با مشارکت دانش‌آموزان، اولیاء و فرهنگیان محترم، پذیرای حضور گرم خیّرین مدرسه‌ساز باشند و زمینه هم‌صحبتی و هم‌اندیشی خیّرین، دانش‌آموزان و معلمان عزیز را در قالب جشنواره‌های مدرسه‌ای فراهم آورند. ان‌شاءالله جشنواره‌های استانی، شهرستانی و مدرسه‌ای نتایج ارزشمندی برای نظام تعلیم و تربیت اسلامی در پی خواهد داشت.

  سید محمد بطحائی                                                                                        محمدرضا حافظی

وزیر آموزش و پرورش                                                                        رئیس جامعه خیرین مدرسه‌‌ساز 

12345678910...