با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در جشنواره خیرین مدرسه ساز فلاورجان : درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛ و کار بزرگ خیرین به شکوفایی جامعه کمک خواهد کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان : خیرین نیک اندیش و اقدام خیرخواهانه آنان در امر مدرسه سازی در کنار تلاش بی وقفه فرهنگیان و معلمین عزیز غبار جهل و بی سوادی را از شهرستان فلاورجان زدوده است.
 در هشتمین روز از اسفند ماه 1397 مدیرکل آموزش و پرورش استان در جشنواره خیرین مدرسه ساز فلاورجان که همزمان با آیین بهره برداری از مدرسه مهندس حسن بابایی  برگزار شد اظهار کرد : امروز مصادف است با سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی به دست سوخته دلان تعلیم و تربیت شهیدان رجایی و باهنر ؛ بنده این روز را خدمت همه حاضرین و همه مربیان تبریک عرض می نمایم . امروز همچنین مصادف است با سالروز شهادت سردار بزرگ دفاع مقدس شهید حسین خرازی، یاد و خاطره این بزرگ مرد جاودان را گرامی می داریم .

وی در ادامه ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز شهرستان فلاورجان اظهار کرد : آموزش و پرورش در کنار چنین افراد با همت و سخاوت مندی احساس سربلندی می کند که امروز به کمک آموزش و پرورش آمده اند.

وی در ادامه گفت : امروز خیرین محترم کار بسیار بزرگی را شروع کرده اند و من از زحمات و پیگیری های  مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان فلاورجان تشکر و قدردانی می نمایم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : خیرین نیک اندیش و اقدام خیرخواهانه آنان در امر مدرسه سازی در کنار تلاش بی وقفه فرهنگیان و معلمین عزیز غبار جهل و بی سوادی را از شهرستان فلاورجان زدوده است. 

وی در ادامه گفت : بیش از 15 مدرسه خیر ساز در این جلسه از آنها نام برده شد که در این شهرستان ساخته شده است ؛ این نشان می دهد که جریان مبارک مدرسه سازی توسط خیرین در این شهرستان متوقف نشده و هیچگاه دچار رکود هم نشده است . 

وی در ادامه تاکید کرد : برای ما افتخار بزرگی است که در جمع گرم و با صفای شما و در کنار مردم با صفای فلاورجان پرچم شکر و سپاس از خیرین نیک اندیش را به اهتزاز در می آوریم ؛ و افتخار می کنیم که اینجا هستیم تا قدرشناس گوشه ای از زحمات خیرین باشیم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛ و کار بزرگ خیرین به شکوفایی جامعه کمک خواهد کرد. 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که خیرین مدرسه ساز در این شهرستان و در تمام استان قدم های محکم تری را برداشته و بیش از گذشته آموزش و پرورش استان را همراهی نمایند .12345678910...