با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان انجام شد : افتتاح دومین و سومین اتاق بازی و یادگیری دانش‌آموزی در مدارس خیرساز ناحیه یک اصفهان

در هفتمین روز از اسفندماه 1397 با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ، و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و ناحیه ؛ آیین افتتاح دومین و سومین اتاق بازی و یادگیری دانش‌آموزی استان در مدارس خیر ساز ، ، دبستان پسرانه دوره اول ابتدایی سیمین لباف زاده و دبستان دخترانه دوره اول ابتدایی خوروش 4  در آموزش وپرورش ناحیه یک شهر اصفهان برگزار شد . 

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان در این آیین افتتاحیه اظهار کرد: فرصت طلایی برای درمان اختلالات یادگیری بوسیله بازی در دوره پیش دبستانی و اول تا سوم ابتدایی است .

وی در ادامه گفت : تربیت در مبانی سند تحول بنیادین فرآیند تعاملی است که می تواند زمینه ساز تکوین و تعالی پیوسته هویت دانش آموزان باشد ؛ آن هم به صورت یکپارچه با نظام اسلامی و ملی کشورمان برای اینکه بتواند استعدادهای دانش آموزان را به حیات طیبه هدایت نماید.

وی در ادامه تاکید کرد : بازی نیز یک فرصت یادگیری است و برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین می بایست از این ظرفیت نیز استفاده نمود . 
12345678910...