با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


استاندار اصفهان : مجمع خیرین مدرسه ساز زمینه ساز پیشرفت و توسعه آینده کشور است

همزمان با تشکیل ستاد اجرایی بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان ، یکشنبه 5 اسفند ماه 97 اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان و اعضای ستاد اجرایی جشنواره با استاندار اصفهان دیدار نمودند 
دکتر عباس رضایی در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های این مجمع، اظهارداشت: مجمع خیرین مدرسه ساز از مهمترین خیریه ها هستند و زمینه ساز آینده کشور می باشند.
استاندار اصفهان با اشاره به محدودیت های دولت اظهارداشت: علیرغم برخی محدودیت ها ولی تلاش های زیادی توسط دولتمردان در حال انجام است و خیرین می توانند یاری دهنده دولت برای رفع مشکلات باشند .
عباس رضایی نفس کار خیرین را بسیار عالی برشمرد و اظهارداشت: اعتباری که خیرین در نزد خداوند دارند بی نظیر است و باید قدردان این موقعیت باشند.
وی با تاکید بر اینکه خیرین مدرسه ساز در راستای تعمیر، نگهداری و پایداری مدارس می توانند نقش موثری داشته باشند، تصریح کرد: تجهیر هنرستان ها توسط خیرین مدرسه ساز می تواند در راستای مهارت آموزی دانش آموزان مثمرثمر باشد.
رضایی با اشاره به تشییع پیکر مطهر ۲۷ شهید در استان، افزود:‌ مردم اصفهان این شهدا را به بهترین شکل روی دوش خود تشییع نمودند و این مردم عزیز لایق بهترین ها هستند و من افتخار می کنم که خادم چنین مردمی هستم.
رئیس هیأت رئیسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز ابراز علاقه استاندار اصفهان نسبت به خیرین را ستودنی عنوان کرد و افزود مجمع خیرین مدرسه ساز استان از بدو تشکیل تاکنون تعداد 1200 پروژه در قالب 6700 کلاس درس با همکاری و تعامل با ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس جهت استفاده دانش آموزان آماده و تحویل داده است:
وی افزود جشنواره خیرین مدرسه ساز استان همزمان با سراسر کشور از اسفندما 97 تا پایان خرداد ماه 98 برگزار خواهد شد که برگزاری جشنواره های درون مدرسه ای و شهرستانی نیز قبل از جشنواره استان و در راستی تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز اجرا خواهد شد 
در این نشست صمیمی خیرین مدرسه ساز نیز دیدگاه های خود را در خصوص موانع و مشکلات اداری و راهکار های رفع آن مطرح نمودند 
12345678910...