با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


آیین کلنگ زنی یک واحد آموزشی 12 کلاسه که به همت خیرین نیکوکار حاج محمد علی رجالی و جاج حسن شعر بافیون در شهرستان مبارکه احداث می گردد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان در پانزدهمین روز از آبانماه 99 و ،  همزمان با میلاد با سعادت نبی  اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  آیین  کلنگ زنی احداث یک واحد آموزشی خیر ساز در شهر مبارکه  با حضور مدیر کل نوسازی مدارس ، اعضاء هیئت مدیره  مجمع خیرین مدرسه ساز و مشاوره مدیر کل آموزش و پرورش استان و هیئت همراه   برگزار گردید.
این پروژه خیر ساز به همت  و دستان با سخاوت خیرین نیکوکار حاج  محمد علی رجالی و حاج  حسن شعر بافیون در شهر مبارکه در زمینی به مساحت  حدود2200 متر مریع در 12  کلاس و در دو طبقه و تحت نظارت  اداره کل نوسازی مدارس استان  اصفهان احداث خواهد شد .
در این  آیین که فرماندار ، نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی  و برخی مسئولین نهادها و ارگانهای دولتی شهرستان نیز  حضور داشتند سعید باقری مدیر آموزش و پرورش ضمن تقدیر  از  همت و الای  دو خیر نیکوکار از همکاری  کلیه خیرین در امر  احداث و  تجهیز مدارس   در شهرستان مبارکه تقدیر و تشکر نمود .
در ادامه سید مهدی میربد  مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان  عنوان نمود : در شرایط و اوضاع بد  اقتصادی فعلی توجه خیرین بزرگواری که   اقدام به ایجاد پایگاه های تعلیم وتربیت و علم آموزی که در واقع خانه دوم  برا ی دانش آموزان میهن اسلامی  می باشد  قدردانی ویژه می طلبد  و امروز نیز به میمنت و مبارکی میلاد با سعادت نبی اکرم (ص) شاهد  گلنک زنی یک واحد آموزشی توسط دو خیر نیکوکار هستیم که انشالله این  واحد آموزشی نیز با امکانات روز آموزشی و پرورشی تجهیز و صدقه جاریه برای بانیان این مرکز در در گاه الهی ثبت و ضبط خواهد گردید .  ایشان  در ادامه افزودند :  انشالله تا پایان سال جاری نیز هفت پروژه نیمه کاره این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید و تحویل آموزش و پرورش می گردد .
در ادامه خیر نیکوکار  حاج حسن  شعر بافیون  با بیان  مطالبی این امر خیر را کمک به دانش آموزان منطقه و رضای خداوند متعال و نیز توسعه فرهنگ و آموزش به نیابت از طرف کسانیکه در امور خیر مشارکت دارند  دانست
در پایان گلنک احداث این واحد آموزشی توسط خیرین نیکوکار  و دیگر مسئولین  شهرستان به زمین زده شد   .12345678910...