با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


استاندار اصفهان : توجه ویژه به توسعه مدارس مبنای توسعه استان است

در بیست و سومین روز از مهرماه 1398 همزمان با افتتاح ده هزار کلاس درس در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس استاندار اصفهان در آیین افتتاح مدرسه خیر ساز حاج احمد قفال اظهار داشت : اصفهان ، استان اندیشه و دانایی است و مبنای توسعه آن دانایی محوری است ؛ و زمینه های دانایی ، دانش محوری و توسعه همه جانبه از مدارس آغاز می شود . 

وی افزود : در این راستا هر چقدر به آموزش و پرورش بها بدهیم ؛ به توسعه و پیشرفت جامعه بها داده ایم .

عباس رضایی با تاکید بر نگرش حاکم بر استان در توسعه منطقه ویژه علم و فناوری اصفهان آن را یکی از اقدامات موثر در توسعه استان دانست و اظهار داشت : استان اصفهان در این زمینه نسبت به استانهای دیگر پیشتاز است . 

وی در ادامه با اشاره به پیشرفت علم و فن آوری در دنیا اظهار داشت : کاروان پرشتاب علم درحال حرکت است و اگر بخواهیم از آن عقب نمانیم می بایست مبنا را بر توسعه مدارس بگذاریم.

رضایی برخی ویژگی مردم اصفهان را تعهد، ایثار، گذشت، اخلاص و صنعتی بودن این استان برشمرد و گفت : اصفهان پایتخت تمدن ایران اسلامی است و مردم آن به تعهد و تشرع سرآمد هستند؛ نام اصفهان برند این استان است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات خوبی که در آموزش و پرورش استان انجام شده خطاب به معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت : امروز به فضل الهی و با همت و همراهی خیرین استان ، 93 پروژه آموزشی در قالب بهره برداری از 482 کلاس ( شامل بهره برداری از 468 کلاس درس و 14 توسعه کلاس ) و همچنین  10 سالن ورزشی ، 7 سالن چند منظوره ، 10 نمازخانه و کتابخانه است که برای این پروژه ها بالغ بر 950 میلیارد ریال هزینه شده است و  94 هزار متر مربع فضای آموزشی را شامل می شود. 

استاندار اصفهان در ادامه از شروع طراحی مدارس استان اصفهان با رویکرد مدرسه سبز خبر داد .

وی در ادامه با بیان این موضوع که خیرین مدرسه ساز از افتخارات استان هستند در خصوص میزان مشارکت آنها اظهار داشت 74درصد از پروژه هایی که امروز به بهره برداری می رسد توسط خیرین یا با مشارکت آنان  احداث شده که این نشان دهنده همراهی خیرین و مردم با دولت تدبیر و امید است.12345678910...