با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


آیین کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز در دبستان فاطمیه منطقه میمه برگزار شد

در بیستمین روز مردادماه 98 آیین کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز در دبستان فاطمیه وزوان با حضور مسولین مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، حاج آقا میری به نمایندگی از امام جمعه ،رییس اداره آموزش و پرورش منطقه میمه،معاونت پرورشی و تربیت بدنی و جمعی از کارشناسان اداری ،شهردار ،شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه میمه در ابتدای این آیین با تقدیر و تشکر از اقدام خداپسندانه خیران بر توجه ویژه‌ به جایگاه نماز، در خصوص اهمیت نماز تاکید کرد و گفت : خیلی خوشحالیم که خیرین ما اقدام به احداث و ساخت نمازخانه در مدارس می کنند.

نوروزی با بیان اینکه آموزش و پرورش وظیفه دارد محیطی آرام، زیبا و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان فراهم کند، عنوان کرد: تمام اقداماتی که در آموزش و پرورش انجام می شود با هدف تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش دانش آموزان است.

وی افزود: توجه به امر نمازخانه سازی درمدارس فاقد نمازخانه ؛ همچون ساخت مدارس مهم و ارزشمند است چرا که کار اخلاقی،تربیتی و اعتقادی در نمازخانه مدارس انجام می گردد و دانش آموزان می توانند مناسبت ها و مراسم های گوناگونی را در نمازخانه مدرسه خود برگزار نمایند که به خودی خود از نظر تربیتی و دینی بسیار تاثیر گذار می باشد.

وی با بیان اینکه نخستین نیت خیرین اقامه نماز و تربیت اسلامی دانش آموزان است، گفت: هدف از تربیت اسلامی رشد، تعالی و پیشرفت انسان است.

در حاشیه این آیین  عبد یزدان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان با بیان اینکه احداث مدرسه و نمازخانه یک کار نیک، خداپسندانه و ماندگار است، گفت: این امر سبب می شود تا فرزندان ما با معنویت انس بیشتری بگیرند و فضای مدارس ما معطر به عطر نماز جماعت و سایر آداب اسلامی شود.

عبد یزدان اظهار داشت : شروع عملیات اجرایی این نمازخانه، آغازی باشد برای حرکت بزرگ برای تربیت و پرورش یک نسل متعهد و فهیم و آگاه، تا بتوانند فردای بهتری را برای این سرزمین رقم بزنند.

شفیعی شهردار شهر وزوان هدف از ساخت نمازخانه در مدرسه را ترویج واشاعه فرهنگ نماز وپرورش دانش آموزان دانست و عنوان نمود: باتوجه به اهمیتی که برپایی نماز در دین ما دارد ، باید برای ترویج فرهنگ نماز بین دانش آموزان، هر چه در توان داریم را انجام دهیم.

شایان ذکر است؛ این نمازخانه خیرساز با مساحت 10۰مترمربع به همت حاج آقا پژوهنده که مقرر گردیده 50درصد آنرا خیر محترم و مابقی توسط اداره کل نوسازی مدارس  استان تامین ، در محوطه حیاط این مدرسه کلنگ زنی شد.

12345678910...