با کاروان شعر و ادب
 
از مجالی که برایم باقی است
زنگ اول انشاء :
مدرسه چیست ؟
مثل بهار
دستهای مهربان
شماره حساب های مجمع جهت دریافت کمکهای مردمی
 
شماره حساب بانک ملی
شمار حساب بانک ملت
شماره حساب بانک سپه
شماره کارت بانک سپه
مقالات
 
چرا به خیران غبطه می خورم؟
 
چرا مدرسه سازی؟
بانوان و سازندگی
مشخصات مدرسه هوشمند
مدرسه سازی جهادی در راه خدا
هرکس هرچه برای مدرسه سازی هدیه کند خیر مدرسه ساز است
 
خیرین پشتوانه ای مطمئن در خدمت تعلیم و تربیت
دروازه پرداخت اينترنتي(لطفا انتخاب كنيد)
 
بانك كشاورزي
بانك تجارت


همراه با حشنواره های خیرین درون مدرسه ای استان اصفهان >>>>جشنواره خیّرین مدرسه ساز در محل هنرستان خیّر ساز حضرت زهرا (س) شهربهاران در منطقه پیربکران برگزار شد

چهارشنبه 21 فروردین 98جشنواره خیّرین مدرسه ساز در محل هنرستان خیّر ساز حضرت زهرا (س)شهربهاران در منطقه پیربکران برگزار شد
مجتبی سهرابی رییس آموزش و پرورش پیربکران در جشنواره درون مدرسه ای خیرساز که جهت تکریم حاج شکر ا... باقریان خیر مدرسه ساز برگزار شده بود، ضمن تشکر از اقدام مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان در راستای تجلیل از نیک اندیشانی که به عنوان خیر شناخته شدند، گفت: هنرستان حضرت زهرا(س) سهلوان تنها هنرستان حرفه ای شهرستان فلاورجان قبل از استقلال آموزش و پرورش پیربکران بود. این هنرستان تا کنون بیش از 1200 دانش آموخته و فارغ التحصیل داشته است. چه بهایی بزرگتر از این که تعداد فارغ التحصیلان در رشته های فنی حرفه ای امروز وارد بازار کار شدند و بسیاری از آنان از تولید کنندگانی هستند که امروز در جامعه می توانند تاثیر بسزایی را داشته باشند و جالب این که تعدادی از آنها به عنوان هنرآموز جذب همین هنرستان شده اند.

وی افزود: خیر بزرگوار خدمت بسیار ارزنده ای انجام داد که امروز بهره برداری خیلی خوبی در شهر بهاران و چه بسا کشور دارد. این هنرستان از هنرستان های برتر استان است و رتبه های خیلی خوبی هم  در سطح استان داشته است که این مدیون زحمات همکاران و همراهی اولیای دانش آموزان بوده است.

وی در ادامه به نیازهای آموزش و پرورش در شهر بهاران اشاره کرد و گفت: ما در شهر بهاران علی رغم زحمات خیرین، با توجه به اضافه شدن پایه دوازدهم کمبود فضا را در هنرستان حضرت زهرا(س) داریم. همچنین در این شهر دو دبیرستان در یک فضا در حال فعالیت است که احتیاج به یک دبیرستان دخترانه احساس می شود. خوشبختانه اداره نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان در تجهیز مدارس شهر بهاران به سیستم گرمایشی استاندارد کمک قابل توجهی نموده است.

وی در پایان از توجه خیرین، اولیا و مسئولین در امر آموزش و پرورش تشکر کرد.

حاج شکر ا... باقریان خیر مدرسه ساز در جشنواره درون مدرسه ای خیرساز که به نام وی برگزار شده بود ضمن تشکر از برگزاری چنین مراسمی گفت: به نظر من تواضع در برابر کسی که چیزی از او می آموزید واجب است. فضای آموزشی باید حالت منحصر به فرد خود را داشته باشد. امروز تا به این مکان قدم گذاشتم از ذوق و شوق بچه ها خیلی خوشحال شدم و این روزها برای هرکس به نوعی سعادت است و من جز لطف خدا چیزی در آن نمی بینم.

وی افزود: با توجه به جمله امام خمینی(ره) که گفت: مدرسه سازی ذخیره آخرت است، به لطف خدا به این ندا لبیک گفتم و این امر خداپسندانه را انجام دادم.

خیرمدرسه ساز در پایان از زحمات عبد یزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان در اجرای این امر سپاسگزاری کرد.

بعد از صحبت های حاج شکرا... باقریان و پخش یک کلیپ از فعالیت های هنرستان حضرت زهرا(س)، با اهدای هدایایی از جانب مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان و آموزش و پرورش پیربکران از خیر مدرسه ساز تجلیل شد.

گفتنی است هنرجویان هنرستان حضرت زهرا(س) نمایشگاه زنده ای از آثار خود جهت بازدید حاضرین در جلسه برگزار کرده بودند.
 هنرستان حضرت زهرا(س)  در سال 1372 توسط حاج شکر ا... باقریان خیر مدرسه ساز ساخته و به آموزش و پرورش پیربکران اهدا شد.
12345678910...